درباره داراکالا

همگی می‌دانیم که تغییرات در کسب و کار، برای توسعه و درآمد بیشتر ضروری است و به دنبال روش های جدید برای پیشرفت هر روزه هستیم.
از این رو دارا کالا پس از (ده سال) تجربه و چالش در فضای کسب و کار صنف عمده فروشان سنتی، به بازار الکترونیک آمده است تا تجربه های مفیدی در زمینه تجارت الکترونیک به مشتریان خود ارائه دهد.
مجموعه ما یک تیم جوان است که زندگی تجاری خود را با رویداد های اجتماعی رنگ آمیزی می‌کند.
دارا کالا تجربه های نو در زمینه کسب و کار را در آغوش گرفته و با اشتراک گذاری تجارب بین خود و شما مشتریان گرامی، روحیه تیم خود را تقویت می‌کند.
محصول اصلی تیم دارا کالا، عرضه موبایل های روز بازار ایران با قیمت مناسب است.
در دارا کالا اولویت با مشتری و تلاش برای توسعه کسب و کارها و کوتاه کردن دست دلالان است. شما مشتریان عزیز، علاوه بر خرید موبایل از این مجموعه می‌توانید کسب و کار خود را با استفاده از فضایی که ما برای شما در دنیای دیجیتال (سایت و اپلیکیشن ما) فراهم کرده ایم، توسعه بدهید. پس بیایید باهم و به کمک هم، توسعه کسب و کارها در دنیای دیجیتال و کوتاه کردن دست واسطه ها را سرعت بخشیم.
دارا کالا در کنار شماست.


و اما مارکت پلیس
مارکت‌پلیس در واقع یک پلتفرمی مجازیست است که چند فروشنده مختلف می‌توانند در آن پلتفرم با یکدیگر متصل شده و محصولات یا خدمات خود را به فروش برساند. پس میتوان گفت که مارکت پلیس در واقع همان بازار اینترنتی است. مارکت پلیس وب‌سایتی است که فروشندگان می‌توانند وارد سیستم خود شده، محصولات خود را ثبت کرده و بفروشند. در واقع همانند بازار یا پاساژ اما اینبار بصورت مجازی که یک بستر برای فروشندگان و خریداران است. کسانی که تمایل به فروش محصولات خودشان دارند یا کسانی که می‌خواهند محصول مورد نظر خودشان را خریداری کنند، راه‌های مختلف و متنوعی برای آن‌ها وجود دارد که یکی از این راه‌‌ها، مارکت پلیس آنلاین است. از آن‌جا که این بازارهای اینترنتی معمولاً مخاطبان زیادی دارند می‌توانند کمک زیادی به بازاریابی و فروش محصولات کرده و تعداد مشتریان را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. بنابراین مارکت پلیس خود صاحب اجناس نیست بلکه فضایی را فراهم می‎کند که تولید کنندگان بتوانند در یک فضای فروشگاهی مجازی، کالاهای خود را به فروش برسانند و درصدی از فروش را به مدیر مارکت پلیس بدهند.
مزایای مارکت پلیس آنلاین
فرصتی برای بازاریابی و فروش و افزایش مشتریان
پایین بودن هزینه بازاریابی و تبلیغات در بازار اینترنتی
امکان مقایسه قیمت‌های مختلف یک محصول
امکان مقایسه یک محصول با موارد مشابه
فروش و یا خرید محصول در هر زمان و مکان


تماس با داراکالا

شماره تماس: 021-66759316    09123359277

ایمیل: info@darakala.com

ساعات کاری: 9 صبح الی 21 عصر

آدرس: .

تنوع دسترسی به فروشگاه ها
خدمات متنوع خرید
قیمت پایین تر
مقایسه بهتر
تنوع در روش های پرداخت
تنوع در روش های ارسال

درحال دریافت سبد خرید...

مقایسه کالا‌های انتخاب شده